Sprzęt

KASY FISKALNE

Oferujemy Państwu szeroką gamę kas i drukarek fiskalnych ONLINE najwyższej jakości.

Producenci sprzedawanych przez nas urządzeń ( Posnet, Elzab, Emar, itd.) od lat istnieją na polskim rynku i cały czas poszerzają asortyment, aby spełniać Państwa oczekiwania.

Prosta obsługa, czytelne wyświetlacze, wygodne klawiatury i trwałe obudowy – to tylko niektóre z wielu zalet proponowanych przez nas kas i drukarek fiskalnych ONLINE dedykowanych zarówno małym jednoosobowym firmom, jak i dużym przedsiębiorstwom.

Dobieramy odpowiednie urządzenie, programujemy, prowadzimy szkolenia, pomagamy uzyskać częściowy zwrot kosztów zakupu, a w czasie eksploatacji nasi Serwisanci są do Państwa dyspozycji w godzinach pracy naszej firmy.

   

SPRZĘT KOMPUTEROWY

Dostarczamy sprzęt komputerowy, laptopy, drukarki, urządzenia wielofunkcyjne, serwery, urządzenia sieciowe, tablice interaktywne, projektory i inny sprzęt wiodących światowych producentów. W naszym Salonie Komputerowym posiadamy również w bieżącej sprzedaży tusze, tonery i materiały eksploatacyjne do wielu typów drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych.

Dzięki przynależności do ogólnopolskiej sieci sprzedaży możemy zaoferować konkurencyjne ceny oraz bardzo szeroki asortyment produktów. Naszymi atutami są:

SZYBKOŚĆ DOSTAWY
Posiadamy w ciągłej sprzedaży wiele modeli laptopów, notebooków, komputerów stacjonarnych, drukarek oraz szeroki wybór materiałów eksploatacyjnych. W razie braku wybranego sprzętu w magazynie naszej firmy, większość zamówień realizujemy w ciągu 1 dnia roboczego. Zakupiony sprzęt możemy dostarczyć i zainstalować w Państwa firmie.

SYSTEMY GOTOWE DO PRACY
Przed wydaniem sprzętu, wszystkie komputery i laptopy bez dodatkowych opłat przygotowujemy do rozpoczęcia natychmiastowej pracy. Instalujemy aktualizacje systemów operacyjnych i sterowników, zakupione oprogramowanie, kodeki, systemy antywirusowe itp.

SPRZĘT POLEASINGOWY

Na stałe posiadamy w sprzedaży biznesowe wersje markowego sprzętu, który pochodzi z firm lub jest tak zwanym sprzętem poleasingowym, czyli pochodzącym z wyprzedaży lub likwidacji.

Najczęściej są to komputery typu desktop, notebooki, monitory i drukarki firm DELL, HP, FUJITSU, LENOVO. 

Wszystkie używane komputery i laptopy są przez nas czyszczone, sprawdzane i konfigurowane wraz z instalacją w pełni oryginalnego systemu operacyjnego Windows w wersji refurbished przeznaczonych do używanych komputerów ponownie wprowadzanych do sprzedaży. Na używane komputery udzielamy pełnej gwarancji.

OBSŁUGA SERWISOWA

W ramach pełnej obsługi prowadzimy autoryzowany serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Zatrudniamy wykwalifikowanych techników, którzy systematycznie biorą udział w szkoleniach serwisowych. Gwarantuje to wysoki poziom świadczonych usług. Nasz serwis posiada do swojej dyspozycji własne środki transportowe, co zapewnia szybkie dotarcie do Klienta.

Serwisujemy:

  • * komputery,
  • * notebooki,
  • * drukarki,
  • * urządzenia wielofunkcyjne,
  • * monitory,
  • * kasy fiskalne.